• Wpisów:2035
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 03:51
  • Licznik odwiedzin:50 741 / 2831 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Nie od razu zrozumiałam, ile dla mnie znaczysz. Dopiero upływ czasu mi to wytłumaczył.
 

 
Ja się k***a pytam, gdzie te j**e czasy, gdy byłam taką małą gówniarą, latającą w krótkich spodenkach, latającą i śmiejącą się w niebo głosy, która zawsze była szczęśliwa, a jej największe zmartwienie, to obdarte kolano? która miała w***e na modę? z chłopakami się tylko przyjaźniła i nie oczekiwała od nich nic więcej? gdzie to k**a jest?!
 

 
Nie kurwa. Nie jest dobrze. Nie jest i nie wiem czy kiedyś będzie w ogóle, ale będę udawać, że jest, bo przecież nikogo tak naprawdę to nie obchodzi, oprócz mnie. Tak więc jest dobrze! Uśmiechajmy się i palmy szlugi
 

 
Łza to 1% wody a 99% uczuć
 

 
"Z Tobą być
Byś tulił mnie w ramionach
Bym była tylko Twoja
Pragnieniem mym na zawsze jesteś Ty
Zasypiać chcę przy Tobie
W mym serce poczuć ogień
Co zrobić mam by zawsze z Toba być"
 

 
Nie potrzebuję nic prócz Ciebie, bo ty dajesz mi dosłownie wszystko.
 

 
Mam cholerną ochotę Cię przytulić.Tutaj, teraz, zaraz, już.
 

 
Nienawidzę tego uczucia, gdy nagle czujesz się przygnębiony. Bez żadnego ostrzeżenia, bez oczywistego powodu. Po prostu to się dzieje. Czujesz się pusty i beznadziejny. Czujesz się zmęczony. Tak, jakbyś już nigdy miał nie ruszyć na przód. I kiedy ktoś Cię pyta: “Co jest nie tak?”, nie potrafisz odpowiedzieć, bo nic nie przychodzi Ci do głowy. Wtedy zaczynasz nad tym myśleć. I w tym momencie po prostu zdajesz sobie sprawę, jak dużo rzeczy jest nie tak.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Widzisz szczęśliwą, pogodną dziewczynę, śmiejącą się w niebo głosy? To ja.
Nie widzisz płaczącej, krzyczącej, upadającej, klękającej, umierającej dziewczyny? To też ja.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Zastanawiam się, jak długo tak jeszcze wytrzymam.
 

 

To przez proste gesty i słowa człowiek najbardziej się przywiązuje.
 

 

kochamy , tracimy , pragniemy , żałujemy , wracamy , tęsknimy , zakochujemy , nienawidzimy , lubimy , przyzwyczajamy , spożywamy , spóźniamy , wydalamy , piszemy , gramy , myślimy , umieramy , nadużywamy , palimy , pijemy , uzależniamy , upajamy , radujemy , smucimy , śmiejemy , płaczemy , rozpaczamy , uczymy , śpiewamy , myjemy , biegamy , jeździmy , tańczymy , mokniemy , opalamy , znosimy niewygody , zarabiamy , bankrutujemy , machamy , dotykamy , przytulamy , całujemy , krzywdzimy , naprawiamy , niszczymy , nucimy , gotujemy , znęcamy , rozmawiamy , krzyczymy , dzwonimy , wylegujemy się , śpimy , kradniemy , oddajemy , nie zgadzamy , sprzeciwiamy , dyskutujemy , śnimy , przebywamy , wychodzimy , zamykamy , znikamy ...
 

 
I trzeba żyć kurwa, przed nami jeszcze tyle dni.


 

 

Tak nagle sie poznali, tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali dłużej i dłuzej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie, zupełnie przez przypadek.
 

 
Chciałabym uciec, zniknąć, odejść. Na godzinę, na dzień, na tydzień, na miesiąc, na rok, na zawsze.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Jesteś moją obsesją.
 

 
Jes­tem sa­molub­na, niecier­pli­wa i trochę niepew­na siebie. Po­pełniam błędy, tracę kon­trolę i jes­tem cza­sami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie, kiedy jes­tem naj­gor­sza, to cho­ler­nie pew­ne, że nie zasługu­jesz na mnie, gdy jes­tem naj­lep­sza.
 

 
Podobno samobójstwo to okazanie słabości. Według mnie, żeby zrobić w tym kierunku jakikolwiek krok trzeba mieć odwagę.
 

 
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.
 

 
Mam zły dzień.Złą noc.Złe życie.
 

 
Żałowałeś kiedyś czegoś tak bardzo, że byłbyś w stanie zrobić wszystko, dosłownie wszystko, by tylko cofnąć to co się wydarzyło?
 

 
Potrzebuję kogoś, kto gdy zobaczy moje zranione nadgarstki nie będzie się dziwnie patrzał, czy krzyczał, że mnie pojebało, tylko przytuli i powie, że razem damy rade.